Termin: 27.12 – 01.01.2021 – 980 zł

Jak co roku organizujemy wyjazd szkoleniowy połączony z huczną imprezą sylwestrową do jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w naszym kraju – Białki Tatrzańskiej.

1526167_683627138348644_688148715_n

Szkolenie:

W czasie 6 dniowego wyjazdu poświęcimy Wam 15 godzin na grupowe szkolenia, zarówno snowboardu jak i narciarstwa, na każdym etapie zaawansowania (od poziomu początkującego do freestyle’u). Poza praktycznymi zajęciami będą przeprowadzane również videoanalizy z zajęć.

2Jako jedna z niewielu szkółek oferujemy Wam również szkolenia z zakresu freestyle’u. W miarę możliwości w planie szkolenia jest m.in. doskonalenie umiejętności na boxach, railach oraz  na skoczni, nauka ollie, podstawowych grabów, shifty obrotów o 180°, 360° i 540°.

bialkaBiałka Tatrzańska to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do rozpoczęcia przygody z snowboard’em i narciarstwem. Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane. Nie oznacza to jednak , że nie znajdzie się tu czegoś dla bardziej zaawansowanych. Na górze „Litwince” przy dobrych warunkach śniegowych jest wiele możliwości FREERIDOWYCH, a na „Kotelnicy” co roku rusza SNOWPARK. W całej Białce znajduje się już 20 wyciągów, a długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15 km. Trasy wyciągów są starannie przygotowywane przez ratraki, a stoki oświetlone, co umożliwia korzystanie z wyciągów także nocą. System sztucznego naśnieżania jest niewątpliwie najsprawniejszy w Polsce, co w praktyce oznacza gwarancję warunków śniegowych w tym okresie.

zakwaterowanieZakwaterowanie:

Białka Tatrzańska jest niewielką, góralską miejscowością o niezwykle atrakcyjnym środowisku geograficznym w województwie małopolskim. Zlokalizowana nieopodal Tatr Polskich i Słowackich, znajduje się jedynie 20 km od Zakopanego. To ponad 15 km tras narciarskich. Co kilka lat liczba ta, wraz z liczbą wyciągów, których jest tu ponad 20, stopniowo się zwiększa. W tej chwili w Białce są już trzy wyciągi krzesełkowe. Kwatery znajdują się w samym centrum Białki, dzięki czemu bez problemu można wszędzie dotrzeć pieszo. Pokoje są 2,3 lub 4 – osobowe, wyposażone  w łazienkę. W budynku, do dyspozycji gości jest świetlica – idealna do wieczornych integracji.

5Sylwester z kuligiem i zabawą sylwestrową na stoku:

W noc sylwestrową istnieje możliwość przejażdżki w kuligu konnym z pochodniami po całej Białce oraz wspólne ognisko dla wszystkich uczestników wyjazdu. Prosto z kuligu udamy się na stok, aby tam przywitać Nowy Rok z szampanem w ręku.  Podziwiając pokaz sztucznych ogni, będziemy składać sobie Noworoczne Życzenia. Na koniec wspólnie wszyscy udamy się do sali znajdującej się w naszym budynku, aby dalej kontynuować sylwestrową zabawę przy muzyce i lokalnych potrawach i trunkach.

sztuczneOGNIE

Cena 980 zł zawiera:

 • kurs snowboardowy lub narciarski (15 godzin z instruktorem),
 • zakwaterowanie w centrum Białki Tatrzańskiej,
 • wyżywienie (śniadania + obiadokolacje),
 • video filmowanie z analizą błędów,
 • opłaty klimatyczne,
 • ubezpieczenie NNW,
 • rabat przy zakupie karnetów.

Cena nie zawiera:

 • transportu,
 • dopłaty do pokoju 2 osobowego (+100zł/os),
 • karnetów na wyciągi.

Opcjonalnie:

 • możliwość przedłużenia pobytu z wyżywieniem (jedynie po wcześniejszej rezerwacji 100zł/dzień)
 • dopłata do pokoju 2 osobowego (+120zł/os),

 • rezerwacja i wypożyczenie sprzętu snowboardowego lub narciarskiego( 35 zł/dzień ),

 • sylwestrowy kulig z ogniskiem (ok 50 zł/os)

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały nasze zeszłoroczne wyjazdy koniecznie sprawdźcie filmik:

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z REGULAMINEM IMPREZ SPORTOWYCH organizowanych przez n1snow.

Za pomocą niniejszego formularza mogą Państwo potwierdzić chęć uczestnictwa w organizowanym przez Number One Snow wyjeździe snowboardowym.

Prosimy wybrać odpowiednie opcje dotyczące kursu i wpisać niezbędne dane, potrzebne do szybkiego kontaktu i dobrej organizacji państwa zajęć i wypoczynku.

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o kursie

 

Inne pytania

 

Zgłaszając chęć uczestnictwa deklaruję się niniejszym dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej pozwalający wziąć udział w imprezie snowboardowej.

Ceny i terminy imprez snowboardowych organizowanych przez n1snow umieszczone na www.n1snow.pl. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod nr 722 391 845

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.