Białka Tatrzańska – Sylwester 2014

Termin: 27.12 – 01.01.2014 – 790 zł

Jak co roku organizujemy wyjazd szkoleniowy połączony z huczną imprezą sylwestrową do jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w naszym kraju – Białki Tatrzańskiej.

ALLlivigno

Szkolenie:

W czasie 6 dniowego wyjazdu poświęcimy aż 20 godzin na grupowe szkolenia, zarówno snowboardu jak i narciarstwa, na każdym etapie zaawansowania (od poziomu początkującego do freestyle’u). Poza praktycznymi zajęciami będą przeprowadzane również videoanalizy z zajęć. 

 

Poza podstawowym szkoleniem istnieje również możliwość rozszerzenia kursu i zdania egzaminu na I, II, lub III stopień SITS PZS (wg cennika www.sits.org.pl). Stopnie te są potwierdzeniem umiejętności i są niezbędne w drodze do uzyskania stopnia instruktora SITS. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i czołowych instruktorów w Polsce. Jako jedyna szkółka w województwie posiadamy Patronat SITS, który uprawnia nas do przeprowadzania kursów i egzaminowania na stopnie SITS.

741052_414884568579855_521697635_oJako jedna z niewielu szkółek n1snow.pl oferuje Wam również szkolenia z zakresu freestyle’u. Poza snowparkiem, który co roku rusza na Kotelnicy, n1snow.pl posiada własne boxy i inne przeszkody do trenowania podstawowych ewolucji. W planie szkolenia jest m.in. doskonalenie umiejętności na boxach, railach oraz  na skoczni: ollie, podstawowe graby, shifty obroty o 180°, 360° i 540°.

bialkaBiałka Tatrzańska to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do rozpoczęcia przygody z SNOWBOARD’EM. Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane. Nie oznacza to jednak , że nie znajdzie się tu czegoś dla bardziej zaawansowanych. Na górze „Litwince” przy dobrych warunkach śniegowych jest wiele możliwości FREERIDOWYCH, a na „Kotelnicy” co roku rusza SNOWPARK. W całej Białce znajduje się już 20 wyciągów, a długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15 km. Trasy wyciągów są starannie przygotowywane przez ratraki, a stoki oświetlone, co umożliwia korzystanie z wyciągów także nocą. System sztucznego naśnieżania jest niewątpliwie najsprawniejszy w Polsce, co w praktyce oznacza gwarancję warunków śniegowych w tym okresie.

zakwaterowanieZakwaterowanie:

Białka Tatrzańska jest niewielką, góralską miejscowością o niezwykle atrakcyjnym środowisku geograficznym w województwie małopolskim. Zlokalizowana nieopodal Tatr Polskich i Słowackich, znajduje się jedynie 20 km od Zakopanego. To ponad 15 km tras narciarskich. Co kilka lat liczba ta, wraz z liczbą wyciągów, których jest tu ponad 20, stopniowo się zwiększa. W tej chwili w Białce są już trzy wyciągi krzesełkowe. Kwatery znajdują się w samym centrum Białki, dzięki czemu bez problemu można wszędzie dotrzeć pieszo. Pokoje są 2,3 lub 4 – osobowe, wyposażone w TV SAT,  lodówkę oraz w łazienkę. W budynku, w którym znajduję się stołówka znajduje się również sauna.

kuligDUZOSylwester z kuligiem i zabawą sylwestrową na stoku:

W noc sylwestrową istnieje możliwość przejażdżki w kuligu konnym z pochodniami po całej Białce oraz wspólne ognisko dla wszystkich uczestników wyjazdu. Prosto z kuligu udamy się na stok aby tam przywitać Nowy Rok z szampanem w ręku.  Podziwiając pokaz sztucznych będziemy składać sobie Nowo Roczne życzenia. Na koniec wspólnie wszyscy udamy się do sali znajdującej się w naszym budynku, aby dalej kontynuować sylwestrową zabawę przy muzyce i lokalnych potrawach i trunkach.

sztuczneOGNIE

Cena zawiera 790 zł:

 • kurs snowboardowy lub narciarski (20 godzin z instruktorem),
 • zakwaterowanie w centrum Białki Tatrzańskiej,
 • wyżywienie (śniadania + obiadokolacje),
 • imprezę sylwestrową (z jadłem i szampanem,)
 • video filmowanie z analizą błędów,
 • opłaty klimatyczne,
 • ubezpieczenie nnw,
 • rabat przy zakupie karnetów.
 • możliwość rozszerzenia kursu i zdania egzaminu na I, II, lub III stopień SITS PZS (wg cennika www.sits.org.pl),
 • dopłata do pokoju z łazienką (+ 60 zł/os), dopłata do pokoju 2 osobowego (+100zł/os),
 • wypożyczenie sprzętu snowboardowego ( 35 zł/dzień ),
 • kulig z ogniskiem, jadłem i napitkiem (ok 50 zł )

Cena nie zawiera:

 • transportu ( możliwość transferu PKP Nowy Targ – Białka – PKP Targ – 30 zł ),
 • karnetów na wyciągi ( przy zniżkach jakie mamy 150 -200 zł wystarczy na 6dni dla początkujących).

Opcjonalnie:

 • możliwość rozszerzenia kursu i zdania egzaminu na I, II, lub III stopień SITS PZS (wg cennika www.sits.org.pl),
 • dopłata do pokoju z łazienką (+ 60 zł/os), dopłata do pokoju 2 osobowego (+100zł/os),
 • wypożyczenie sprzętu snowboardowego ( 35 zł/dzień ),
 • kulig z ogniskiem, jadłem i napitkiem (ok 50 zł )

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały nasze zeszłoroczne wyjazdy koniecznie sprawdźcie filmik:

Za pomocą niniejszego formularza mogą Państwo potwierdzić chęć uczestnictwa w organizowanym przez Number One Snow wyjeździe snowboardowym.

Prosimy wybrać odpowiednie opcje dotyczące kursu i wpisać niezbędne dane, potrzebne do szybkiego kontaktu i dobrej organizacji państwa zajęć i wypoczynku. 

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o kursie

 

Inne pytania

 

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z REGULAMINEM IMPREZ SPORTOWYCH organizowanych przez n1snow. 

Zgłaszając chęć uczestnictwa deklaruję się niniejszym dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej pozwalający wziąć udział w imprezie snowboardowej.

Ceny i terminy imprez snowboardowych organizowanych przez n1snow umieszczone na www.n1snow.pl. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod 503 968 190.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.