Ferie w Alpach 2016 – obóz ski/snow Wildschönau

panoramablick-wildschönau--tvb-wildschönau--d
Nowy region Ski Juwel powstał z połączenia dolin Wildschönau i Alpbachta. Oferuje on 145 kilometrów tras oraz 17 km wyznaczonych, ale nie ratrakowanych stoków. Dolina Wildschönau to malownicza dolina położona ok. 60 km na wschód od Innsbrucka, między Alpami Kitzbühel i Doliną Zillertal. Okolica bardzo atrakcyjna dla miłośników narciarstwa. Tereny narciarskie położone na wysokości 830-2000 m n.p.m. Mapa obszaru narciarskiego: www.skimap.skijuwel.com

Terminy i ceny:
1. 05.02 – 14.02 10 dni 1699 zł
2. 12.02 – 21.02 10 dni 1699 zł

193411_10042013P3150205Cena nie obejmuje: kosztów karnetów narciarskich oraz wypożyczenia sanek. Dopłaty za transport z miast wyznaczonych w planie podróży.

Konieczny paszport lub dowód osobisty

Ceny karnetów 6 dniowych:
  • dorośli – 217 EUR,
  • młodzież urodzona w latach 1997 – 1999 – 174 EUR,
  • dzieci urodzone w latach 2000 – 2009 – 108,5 EUR.

UWAGA! Depozyt za karnet magnetyczny 2 EUR zwracamy ostatniego dnia.

Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego/snowboardowego ok.10-25 EUR/dzień.

Zakwaterowanie

Hotel Färberwirt*** położony w miejscowości Mühltal, 2 km od dolnej stacji gondoli na Schatzberg 1903 m n.p.m., 6 km od kanapy na Lanerköpfl 1600 m n.p.m. Obok hotelu sklep. 77 pokoi, restauracja, bar, sala spotkań, winda, ogrzewana narciarnia. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami, WC i balkonami (niektóre na patio). Dla chętnych – jacuzzi, sauna, solarium (dodatkowo płatne).

Szkolenie

SITS

Szkolenie snowboardowe poprowadzą licencjonowani instruktorzy posiadający uprawnienia Polskiego Związku Snowboardu oraz MENiS. Jest to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 LOGO_SITN

Posiadamy również patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów PZN (więcej na www.sitn.pl), świadczący o wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i wysokim poziomie szkoleń, przeprowadzanych według metodyki Polskiego Związku Narciarstwa.

 flachauŚwiadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów.

Wyżywienie: śniadania i ciepłe obiadokolacje w restauracji hotelowej. Pierwszy świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.-SKI. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Program

Jazda na snowboardzie pod opieką wychowawcy, konsultacje instruktora. Zawody i konkursy z nagrodami oraz dyskoteki. Dla grup zaawansowanych możliwość jazdy na wyznaczonych, ale nie ratrakowanych trasach (freeride).

Dzień 1: Wyjazd z Polski zgodnie z planem podróży.
Dzień 2: Przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie i spotkanie informacyjne.
Dzień 3: Sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych uczestników, podział na grupy zgodnie z umiejętnościami.
Dzień 4-8: Zajęcia programowe, nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie na stokach regionu SKI JUWEL, zjazd torem saneczkowym, wieczorami analiza video techniki jazdy, dyskoteki.
Dzień 9: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 10: Przyjazd do Polski.Uwagi

Uwagi

Dla młodzieży kaski ochronne są obowiązkowe. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. Ze względu na warunki atmosferyczne lub kondycję uczestników program może ulec zmianie.

Należy zabrać: paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, nr PESEL, legitymację szkolną, zimowy krem z filtrem, strój kąpielowy. Zalecane kieszonkowe 70-100 EUR (nie zawiera opłaty za karnet).

Więcej informacji: +48 403 968 190

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z REGULAMINEM IMPREZ SPORTOWYCH organizowanych przez n1snow.

Za pomocą niniejszego formularza mogą Państwo potwierdzić chęć uczestnictwa w organizowanym przez Number One Snow wyjeździe snowboardowym.

Prosimy wybrać odpowiednie opcje dotyczące kursu i wpisać niezbędne dane, potrzebne do szybkiego kontaktu i dobrej organizacji zajęć i wypoczynku.

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania

 

Zgłaszając chęć uczestnictwa deklaruję się niniejszym dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej pozwalający wziąć udział w imprezie snowboardowej.

Ceny i terminy imprez snowboardowych organizowanych przez n1snow umieszczone na www.n1snow.pl. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod 503 968 190.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Podmiot odpowiedzialny za organizację: Biuro Podróży i Turystyki Almatur – Polska, Spółka Akcyjna siedzibą w Warszawie ul. Bagatela 10, 00-585 Warszawa, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000163898, NIP 526-030-43-20, REGON 011561750