Ferie w Alpach z n1snow!

Ekstremalnie udane wyjazdy zimowe dla dzieci i młodzieży z opieką wychowawców, profesjonalnym szkoleniem snowboardowym lub narciarskim i dodatkowymi atrakcjami!

 

fb tło ferie kaprun wildschonau

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w dwóch rewelacyjnych, alpejskich kurortach.

 

W każdym z wyjazdów zapewniamy:

  • pełną opiekę instruktorów/wychowawców,
  • szkolenie narciarskie lub snowboardowe
  • zakwaterowanie w apartamentach  z łazienką,
  • wyżywienie,
  • ubezpieczenie KL i NW z amatorskim uprawianiem narciarstwa,
  • transport autokarem

 

bbAustria – Kaprun – obóz dla dzieci i młodzieży

Pierwszy z nich to Kaprun, który dysponuje łącznie 136 km zjazdów i 52 wyciągami o przepustowości 75 000 os./h. Kaprun wraz z oddalonym o zaledwie 7 km miasteczkiem Zell am See tworzą sporych rozmiarów teren narciarski Europa Sportregion, w którym zarówno snowboardziści powinni być zadowoleni. Odnajdą oni tu bowiem takie atrakcje, jak chociażby znajdujący się na Kitzsteinhorn Mellow Park, którego powierzchnia wynosi 30 tys. m2.  leży na wys. 2900 m n.p.m. i ma do zaoferowania m.in. halfpipe o długości 150 m

Więcej informacji: Austria – Kaprun – obóz dla dzieci i młodzieży

skijuwelFerie w Alpach 2015 – obóz ski/snow Wildschönau

Nowy region Ski Juwel powstał z połączenia dolin Wildschönau i Alpbachta. Oferuje on 145 kilometrów tras oraz 17 km wyznaczonych, ale nie ratrakowanych stoków. Dolina Wildschönau to malownicza dolina położona ok. 60 km na wschód od Innsbrucka, między Alpami Kitzbühel i Doliną Zillertal. Okolica bardzo atrakcyjna dla miłośników narciarstwa. Tereny narciarskie położone na wysokości 830-2000 m n.p.m.

Więcej informacji:

Ferie w Alpach 2015 – obóz ski/snow Wildschönau