Wyjazd z opieką wychowawców dla dzieci i młodzieży

 

bb

I.
14.01 – 21.01.2017
1850 zł + 105€ skipass
II.
21.01 – 28.01.2017
1850 zł + 105€ skipass
III.
04.02 – 11.02.2017
1850 zł + 105€ skipass

 

Cena obejmuje:
Cena nie obejmuje:
 • wyżywienie 6 śniadań i 7 obiadokolacji plus prowiant na stok
 • zakwaterowanie w apartamentach 3,4 osobowych z łazienką i aneksem kuchennym
 • opiekę wychowawców
 • szkolenie narciarskie i snoboardowe
 • ubezpieczenie KL i NW z amatorskim uprawianiem narciarstwa
 • transport autokarem
 • codzienne transfery na stoki Schmittenhohe oraz lodowiec Kitzsteinhorn (autokar na miejscu)
 • korzystanie z sauny 2 razy w turnusie
 • doskonalenie jazdy na nartach i snowbordzie
 • fakturę VAT
 • skipassu 105 euro dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia ( płatne w autokarze )
c2 c3 c4
Wyjazd zorganizowany dla dzieci i młodzieży szkolnej. Zakwaterowanie w pensjonacie w miejscowości Uttendorf 12 km od Kaprun i 15 km od Zell am See, w którym znajduję się stołówka na miejscu, sauna, sala zabaw dla dzieci.

Podczas trwania obozu prowadzimy naukę oraz doskonalenie technik narciarskich/snowboardowych.Uczestnicy dzieleni są na grupy pod względem swoich umiejętności. Jazda na stoku odbywa się pod stałą kontrolą opiekuna/instruktora. Dla dzieci „obozowych” szkolenie odbywa się przez ok 3 godziny (ok 10-13), w tych godzinach dzieci są szkolone przez instruktora, ok godz. 13 00 krótka przerwa po której dzieci dalej jeżdżą w grupach pod okiem instruktora już bez szkolenia na zasadzie „wyjeżdżenia się”

W godzinach popołudniowych prowadzone są zajęcia integracyjno – rekreacyjne. W pensjonacie dostępne jest mini bosko, ścianka wspinaczkowa, kino dla najmłodszych i nie tylko.
Dla chętnych organizujemy wyjazd na basen w Zell am See lub do ciepłych wód termalnych w kompleksie rekreacyjnym Tuern Spa w Kaprun (za dodatkową opłatą ok 6 euro basen i ok 20 euro Tauern Spa)

Rejony narciarskie lodowiec Kitzsteinhorn i Schmittenhohe

d2

Kaprun wraz z oddalonym o zaledwie 7 km miasteczkiem Zell am See tworzą sporych rozmiarów teren narciarski Europa Sportregion, którego trasy wytoczone są na szczytach Schmittenhohe (2000 m n.p.m), Maiskogel (1675 m n.p.m.) i wspomnianym już wcześniej Kitzsteinhorn (3203 m n. p.m). Region dysponuje łącznie 136 km zjazdów i 52 wyciągami, których przepustowość wynosi 75 000 os./h.

Również snowboardziści powinni być zadowoleni z oferty regionu. Odnajdą oni tu bowiem takie atrakcje, jak chociażby znajdujący się na Kitzsteinhorn Mellow Park, którego powierzchnia wynosi 30 tys. m2.  leży na wys. 2900 m n.p.m. i ma do zaoferowania m.in. halfpipe o długości 150 m.

Z kolei Schmittenhohe to niewątpliwie świetne miejsce dla freeriderów, choć i tutaj znajduje się funpark. W regionie jest także druga w Austrii trasa FIS-Bordercross.

Zalety: zróżnicowane trasy  narciarskie, miejsca dla początkujących narciarzy, szeroka oferta atrakcji sportowych, szeroka oferta apres-ski, krótki dojazd z  Polski.

d1Program:

 • 1 dzień – wyjazd rano ok 7.00, przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, wydanie karnetów i zapoznanie z organizacją wyjazdu. (dla terminu warszawskiego 16.01 wyjazd dzień wcześniej wieczorem)
 • 2-6 dzień (godz. 7.45-8.30) śniadanie, (godz. 8.30) wyjazd na narty na stoki Kitzsteinhorn lub Zel am See, zajęcia szkółki narciarskiej (10:00-13:00), jazda na nartach (do godz. 16.00), powrót do pensjonatu, obiadokolacja (od godz. 18.00-19.30) , korzystanie z pomieszczeń rekreacyjnych pensjonatu, dla chętnych wyjazd na basen
 • 7 dzień (piątek) – jak wyżej, powrót do pensjonatu, obiadokolacja, (ok godz. 19.00), wykwaterowanie, (ok godz. 20.00) wyjazd do domu
 • 8 dzień – powrót do Polski (ok godz. 7.00-8.00)

Możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowo-narciarskiego.

Zakwaterowanie:

Pensjonat „Haus am See” w miejscowości Uttendorf – 12 km od Kaprun.
Pensjonat posiada ok. 80 miejsc noclegowych.
Strona internetowa: www.urlaub-in-uttendorf.de/haus-am-see-en/
Pokoje i apartamenty z łazienkami, wyposażone w kuchnie, lodówkę i TV. Apartament sklada się z sypialni (z 2 łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym ) i pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą (dwuosobową) łazienka, balkon, TV.
Możliwość połączenia z Internetem w lobby. Najbliższy sklep w odleglości 100 m.
Dla uczestników dostępne są: świetlica, jadalnia, sauna, pomieszczenia rekreacyjne, miejsce na dyskoteki, suszarnia na sprzęt, stół do tenisa stołowego. Bilard, piłkarzyki płatne.

e1 e3 c1

 

Wyżywienie:
 • śniadanie – w formie bufetu szwedzkiego: różnego rodzaju pieczywo, wędlina, sery, sałatki, kiełbaski, jajka, płatki, mleko, dżemy, miód, kawa, herbata,
 • obiadokolacje – zupa w wazach bez ograniczeń i drugie danie mięsne, kompot.
 • lunch pakiet na stok – przy śniadaniu wystawiamy pieczywo, pokrojone wędliny, woreczki i dajemy możliwość zabrania na stok prowiantu.
  Na tym wyjeździe gotuje dla nas nasz sprawdzony „ŚLĄSKI” kucharz Marek
Więcej informacji: +48 503 968 190

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z REGULAMINEM IMPREZ SPORTOWYCH organizowanych przez n1snow.

Za pomocą niniejszego formularza mogą Państwo potwierdzić chęć uczestnictwa w organizowanym przez Number One Snow wyjeździe snowboardowym.

Prosimy wybrać odpowiednie opcje dotyczące kursu i wpisać niezbędne dane, potrzebne do szybkiego kontaktu i dobrej organizacji zajęć i wypoczynku.

Formularz obóz Kaprun

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania

 

Zgłaszając chęć uczestnictwa deklaruję się niniejszym dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej pozwalający wziąć udział w imprezie snowboardowej.

Ceny i terminy imprez snowboardowych organizowanych przez n1snow umieszczone na www.n1snow.pl. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod 503 968 190.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.