LIVIGNO – Zakończenie sezonu z n1snow!

W tym roku po raz kolejny zabierzemy Was do znanego z bezcłowej strefy Livigno, które jest idealnym miejscem na wiosenne harce!

Ponad 115 km szerokich i doskonale przygotowanych tras zjazdowych, a dla miłośników freestylu boardercross oraz dwa bogato wyposażone snowparki m.in z halfpipem i licznymi skoczniami na zróżnicowanym poziomie.

Terminy:

14 – 22.04.2017 – 1740 zł

21 – 29.04.2017 – 1690 zł

Cena obejmuje :
 • zakwaterowanie w apartamencie (7 dni)
 • 6 dniowy karnet narciarski (kaucja zwrotna 5 euro)
 • transport autokarem
 • ubezpieczenie KL i NNW rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa
 • opiekę rezydenta na miejscu
 • fakturę VAT marża
Cena nie obejmuje :
 • wyżywienia
 • kaucji zwrotnej za apartament 100 € / os (Kaucja zwracana jest po sprawdzeniu apartamentu. Kaucja jest pobierana na miejscu u rezydenta. Sposób płatności: gotówka)
 • wycieczek fakultatywnych
 • dodatkowego ubezpieczenia oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy
 • szkolenia narciarskiegolub snowboardowego (6 dni x 3 h) – 600 PLN, ewentualne wypożyczenie sprzętu snowboardowego na cały wyjazd – 300 PLN
Zniżki :
 • dojazd własny -250 PLN
 • osoba bez karnetu -300PLN

DSC_6322aa

Livigno leży na wysokości 1816 m n.p.m. w Alpach Retyckich. Livigno jest uroczym, tętniącym życiem miasteczkiem z dużą liczbą pubów, restauracji, dyskotek, a przede wszystkim sklepów, gdyż znajduje się tutaj najtańsza w Europie strefa wolnocłowa. Tereny narciarskie to dwa masywy Carosello i Mottolino. Po białym szaleństwie można spędzać czas na zakupach w tanich sklepach z elektroniką, perfumami i alkoholem lub na apres-ski, czyli imprezach w barach tuż przy dolnych stacjach gondoli, na które wszyscy zjeżdżają się bezpośrednio ze stoku. Ośrodek narciarski oferuje 140 km tras zjazdowych, w tym 10 km tras czarnych, 50 czerwonych i 40 niebieskich. Tereny narciarskie obejmują dwie strony doliny, z malowniczo położonym pośrodku miasteczkiem. Region wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę narciarską, szybkie wyciągi krzesełkowe i gondolowe, które transportują narciarzy z wysokości około 1800 m n.p.m. aż do ponad 2800 m n.p.m. W Livigno dominują trasy narciarskie dla średnio zaawansowanych ale znajdą się również miejsca dla początkujących i zaawansowanych.

885256_538488652862494_309540940_o

Livigno oferuję dwa potężne snowparki Motolino oraz Carusello uznawane za najlepsze w Europie. Każdy z nich jest po brzegi wypełniony licznymi przeszkodami, zaprojektowanymi w takim sposób, aby zadowolić riderów na każdym poziomie. Jedną z najciekawszych atrakcji jest ogromna, nadmuchiwana poducha, na której bezpiecznie pod okiem instruktora będzie można trenować liczne rotacje i tricki. Idealna opcja, aby przełamać swój strach i zrobić szybki progres. Szkolenie będzie zróżnicowane i przede wszystkim dostosowane do stopnia zaawansowania uczestników kursu.

Program imprezy
 • 1 dzień (piątek) wyjazd autokarem ok. godz. 22:00 Chorzów ul. Dąbrowskiego 113 duży parking przy hali MORIS
 • 2 dzień (sobota) dojazd ok godz. 12-14 00, czas podróży autokarem ok. 15-17 godzin (przez tunel Munt la Schera), zakwaterowanie w apartamentach, zapoznanie z organizacją wyjazu, rozdanie karnetów
 • 3-7 dzień zjazdy narciarskie
 • 8 dzień (piątek) zjazdy narciarskie ok. godz 19-20:00 wykwaterowanie wyjazd z Livigno ok. godz 21-22:00.
 • 9 – dzień (sobota) powrót do domu ok. godz. 13-15:00
Zakwaterowanie

Posiadamy bazę pensjonatów, domów prywatnych w samym centrum Livigno lub 100-300 m od centrum po stronie Carosello. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienki, aneksy kuchenne i TV. Apartamenty 3 i 4-osobowe, sypialnia (2 osoby), salon z aneksem kuchennym, sofa (dla 1 lub 2 osób), tv, łazienka z prysznicem. Apartamenty: 6-osobowe 2 sypialnie(2 x 2 osoby), salon z aneksem kuchennym, sofa (dla 1 lub 2 osób), tv, jedna lub dwie łazienki Z apartamentów do wyciągów jest zaledwie kilkaset metrów, jednak dla wygody gości co ok 10-15 min w odległości 100-150 metrów od każdego z apartamentów zatrzymuje się skibus (w cenie karnetu) i przewozi narciarzy do wyciągów narciarskich lub do innej części miasteczka.

Szkolenie

SITSJak w każdym sezonie szkolenia w N1snow prowadzą licencjonowani instruktorzy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS) oraz Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SITN). Podczas zajęć wykorzystywana jest  metodyka nauczania Polskiego Związku Snowboardu (PZS) oraz Polskiego Związku Narciarstwa (PZN), co jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

LOGO_SITN

Ważne informacje

– dla osób dojeżdżających własnym transportem, świadczenie zaczyna się w sobotę od 14:00, a kończy w następną sobotę, wyjazd do godz. 9:00

– rezerwacja miejsca 30% ceny imprezy

– apartamenty są z pościelą, bez ręczników. Aneks kuchenny należy posprzątać samemu i wynieść śmieci.

– apartamenty nie są wyposażone w środki czystości.

Proponowana trasa dojazdu (dla jadących samochodem)

Cieszyn-Olomouc-Brno-Znojmo-Stockerau-Kerms-St.Polten-Linz-Salzburg-Insbruck-Landeck-Pfunds-Martina-Zernez-Livignoo. Z Insbrucka kierunek Bregenz (Szwajcaria). Dalej autostradą A 12 do na wysokości Landeck zjazd z autostrady na St. Moritz , dalej Pfunds następnie zjazd na drogę nr 315 do miejscowości Martina( Szwajcaria), dalej drogą nr 27 przez Zernez, tu należy odbić w lewo drogą 28 w kierunku na tunel Munt la Schera przez który wjeżdżamy do Włoch).Odległość od Katowic 1050 km.
UWAGA ! W tunelu obowiązuje ruch jednokierunkowy – wahadłowy (przepuszczane są na przemian samochody wjeżdżające do i wyjeżdżające z Livigno)

Tunel jest otwarty zgodnie z rozkładem:

  Czynny non stop (24 godziny) od poniedziałku do niedzieli, z następującymi wyjątkami:
 • sobota: 5:00-9:00 – ruch TYLKO dla wyjeżdżających z Livigno,
 • sobota: 9:00-10:00 – tunel zamknięty,
 • sobota: 10:00-16:00 – ruch TYLKO dla wjeżdżających do Livigno

Koszt przejazdu w obie strony 35 €.Opłaty za przejazd można uiścić gotowką. Waluta EURO lub FRANKI SZWAJCARSKIE. Można również płacić Kartą Kredytową.

Obowiązkowo należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (Paszport lub Dowód Osobisty).
Wszystkie pojazdy muszą być wyposażone w łańcuchy śniegowe.

Więcej informacji: +48 503 968 190

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z REGULAMINEM IMPREZ SPORTOWYCH organizowanych przez n1snow.

Za pomocą niniejszego formularza mogą Państwo potwierdzić chęć uczestnictwa w organizowanym przez Number One Snow wyjeździe snowboardowym.

Prosimy wybrać odpowiednie opcje dotyczące kursu i wpisać niezbędne dane, potrzebne do szybkiego kontaktu i dobrej organizacji państwa zajęć i wypoczynku.

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania

 

Zgłaszając chęć uczestnictwa deklaruję się niniejszym dobry stan zdrowia i sprawności fizycznej pozwalający wziąć udział w imprezie snowboardowej.

Ceny i terminy imprez snowboardowych organizowanych przez n1snow umieszczone na www.n1snow.pl. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić pod 503 968 190.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.