64220_512127175498642_817573585_n

Nasza szkółka   Number One Snow zajmuje się  od 2004 roku szkoleniami narciarsko – snowboardowymi. Jako jedyni w województwie posiadamy narciarską Licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN oraz snowboardowy Patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu PZS, co gwarantuje  profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Stacjonarnie działamy w centrum Polski na Górze Kamieńsk, jednak organizujemy liczne wyjazdy w najciekawsze miejsca nie tylko w kraju, ale również w całej Europie. Począwszy od weekendowych wyjazdów naszym busem „Mućką” aż po cieszący się ogromnym zainteresowaniem heliboarding.

Nasi instruktorzy podczas swoich szkoleń dokładają wszelkich starań, aby nowa wiedza była jak najłatwiejsza do przyswojenia i nauka sprawiała przyjemność. Są to ludzie, którzy uwielbiają szkolić innych, a swój zawód wykonują z pasją.

Ekipa składa się z licencjonowanych instruktorów posiadających uprawnienia Polskiego Związku Snowboardu, Polskiego Związku Narciarstwa oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

ScanPatronat SITS 2015