n1snow zaprasza na Górę Kamieńsk!

10906150_879688788742477_623179180031917953_n

Już w ten weekend od 10 stycznia ruszamy na Górze Kamieńsk!

Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych opcji szkoleniowych w tym sezonie, które czekają na Was w naszej szkółce. Podobnie jak w zeszłych sezonach również i w tym nasza szkółką posiada patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, który  upoważnia nas do organizowania egzaminów i szkoleń w zakresie stopni sprawności technicznej.

Nowości w szkółce n1snow!

Przedszkole narciarsko – snowboardowe

kPrzedszkole n1snow to idealne miejsce, aby Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z narciarstwem! Zajęcia dla najmłodszych będące doskonałym połączenie nauki z zabawą wśród rówieśników pod okiem licencjonowanych instruktorów i w bezpiecznej  płaskiej strefie stoku.

Szkolenia narciarsko – snowboardowe

W tym sezonie, poza szkoleniami indywidualnymi i grupowymi, do naszej oferty wprowadzamy specjalne pakiety promocyjne na lekcje indywidualne z instruktorem narciarstwa lub snowboard’u. 3+10Dostępne są dwa rodzaje: „5+1” (5 godzin lekcji z instruktorem + 1 gratis) oraz „10+3” (10 godzin lekcji z instruktorem + 3 gratis). Pakiety możecie wykorzystać przez cały sezon i przy zakupie dowolnego pakietu otrzymujecie jeszcze 50% zniżki na wypożyczenie sprzętu w naszej szkółce!

Podobnie jak w zeszłym sezonie również i w tym, zapraszamy do naszej wypożyczalni i serwisu sprzętu n1snow, gdzie idealnie dla każdego dobierzemy odpowiedni sprzęt lub nasi eksperci profesjonalnie zajmą się serwisem Waszego sprzętu.

Do zobaczenia na Górze Kamieńsk!