Bartek1465846_652174214827270_1626469042_o Bartek Brożek

Właściciel i założyciel wszystkich szkółek działających pod nazwą Number One.  

Od dzieciństwa związany z nartami, ale to właśnie SNOWBOARD stał się jego życiową pasją. Mimo swych freestylowych korzeni aktualnie jest miłośnikiem freeride i coraz większych gór. Jego początki na desce sięgają roku 1993, gdy jeszcze nie wpuszczano snowboardzistów na wszystkie wyciągi. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z najcięższymi przypadkami nauczyły go anielskiej cierpliwość i wyrozumiałości. Podczas szkolenia angażuje się całym sobą, szczególną uwagę skupiając na technice i mobilizacji swoich podopiecznych. Pełen profesjonalizmu, ale z ogromną dawką poczucie humoru. Jest instruktorem narciarstwa zjazdowego MENiS, instruktorem snowboardu SITS i MENiS oraz posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora snowboardu IVSI. Instruktor kitesurfingu IKO i windsurfingu.

 

Chester Kuba Chester Wujcik
Osoba pełna optymizmu i zarażająca wszystkich w około swoim poczuciem humoru. Pierwsze kroki na stoku stawiał na nartach już wieku 3 lat, ale od momentu, gdy w 2006 roku spróbował jazdy na snowboardzie, nie mógł już się z nim rozstać. W zimę głównie preferuje snowboard, szczególnie freeride, ale w przerwach między zajęciami stara się spędzać też dużo czasu na nartach. W 2011 roku uzyskał uprawnienia instruktora MENiS i od tego momentu całą zimę spędza szkoląc w Polsce i za granicą. Charakteryzuję się wyjątkową cierpliwością i indywidualnym podejście do swoich kursantów. Jego podejście: „Pełen luz!”

 

902930_545327735511919_1564939244_o Marek Wosiński
Instruktor narciarstwa SiTN PZN, który na nartach jeździ od najmłodszych lat. Freeride to główna dziedzina narciarstwa, która sprawia mu największa przyjemność i poświęca jej najwięcej czasu. Jest członkiem Łódzkiego Towarzystwa Narciarsko-Snowboardowego „Mulda” zajmującego się propagowaniem aktywnego spędzania czasu organizując liczne imprezy zachęcające do uprawiania sportów zimowych, m.in. od 1995 roku Amatorskie Mistrzostwa Regionu Łódzkiego w Narciarstwie i Snowboardzie „Family Cup” na Górze Kamieńsk. Doskonała technika i kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że szkolenie pod jego okiem to czysta przyjemność, z której wyniesiecie nie tylko cenną wiedzę, ale mnóstwo pozytywnej energii.

 

Kasia Kasia Wrzosek
Jeździ stosunkowo od niedawna, ale dużo i intensywnie, a z sezonu na sezon nabiera coraz większych umiejętności, poszerzając swoją wiedzę i technikę. Od dziecka związana ze sportem, ale od kiedy spróbowała snowboard’u stał się jej główną pasją  pod każdą możliwą postacią. W sezonie letnim uprawia wszystkie inne dyscypliny związane z deską wake, skim i od niedawna kite. Posiada uprawnienia instruktora snowboard MENiS i windsurfing PSW. Wszystkich w około siebie stara się zarazić uśmiechem, pełnym zaangażowaniem i mobilizacją do działania.

 

Szymon Szymon Walkiewicz
Student wychowania fizycznego na AWF Katowice. Jazdę na desce ma we krwi zarówno latem jak i zimą. Cały czas stara się osiągać coraz wyższy poziom w swojej technice, aby móc jak najlepiej przekazać wiedzę kursantom. Zimą gdy tylko może szuka dużego puchu, a latem nie schodzi z wody, pływając na windsurfing’u , kite’cie i wake’u,  instruktor windsurfing PSW oraz snowboard PZS.

 

Paweł Paweł Dziedzic

Odnajdują się zarówno na desce jak i na nartach, ale najwięcej czasu spędza na snowboardzie. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu w kraju i za granicą na wszystkich etapach zaawansowania. Spośród wszystkich opcji najbardziej preferuje i stara się rozwijać w kierunku freestyl’u, który sprawia mu największą przyjemność. Zwolennik jazdy głównie poza wyznaczonymi trasami. Posiada uprawnienia instruktora snowboard PZS SITS i narciarstwa MENiS.

 

Rafał Rafał Gołąb
Wieloletnie doświadczenie instruktorskie zarówno na nartach jak i na desce. Pasjonuje się nie tylko samą jazdą, ale także wspinaczką i chodzeniem po górach lub lodowcach. Największą przyjemność sprawia mu freeride w świeżym puchu. Uwielbia  jeździć i skakać tak samo na stoku jak i poza trasami, zaś w lecie aktywnie spędza sezon na kite’cie. Posiada uprawnienia instruktora snowboardu PZS, narciarstwa MENiS oraz kite’a POIK i IKO.

 

Ola Ola Maciejczyk
Świeżo upieczona instruktor snowboardu PZS. Zawsze uśmiechnięta, zaraża pozytywną energią i miłością do tego sportu. Mimo swojego młodego wieku przejechała na desce i nartach setki kilometrów na najbardziej wymagających stokach Europy. Kocha i rozumie góry, dlatego zawsze dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa. Jest autorką filmu szkoleniowego ‚Technika snowboardu SITS’. Studiuje reżyserię filmową.

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do team’u n1snow wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Formularz zgłoszeniowy

 

Proszę uzupełnić i zaznaczyć odpowiednie opcje.

 

Inne pytania